O nas

SprawdzGeny.pl to pierwszy tego typu portal w Polsce. W naszej bazie mamy już ponad 130 placówek i laboratoriów genetycznych, oferujących profesjonalne testy DNA. Co więcej, stworzyliśmy i cały czas uzupełniamy niezbędną bazę wiedzy, artykuły i porady dotyczące tematu badań genetycznych. Mamy niezawodną wyszukiwarkę, która szybko i sprawnie odnajdzie najlepszą placówkę dla Ciebie. Na bieżąco będziemy też informować o aktualnych promocjach i okazjach.

Nasz portal skierowany jest przede wszystkim do osób zainteresowanych testami DNA i poszukujących laboratoriów oraz klinik genetycznych w których mogliby wykonać niezbędne badania. Zapraszamy również do współpracy właścicieli oraz osoby zarządzające takimi placówkami, którzy chcieliby uzyskać dodatkową reklamę i dotrzeć do większej ilości klientów.

Zespół SprawdzGeny tworzą profesjonaliści z działu IT, copywriterzy, specjaliści od marketingu oraz SEO. Wspiera nas również jedna z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce - IguanaStudio.pl. Przy budowie portalu wykorzystaliśmy doświadczenie w wielu dziedzinach, zastosowaliśmy najnowsze technologie i trendy webdesignu, tworząc w ten sposób nowoczesną oraz intuicyjną stronę, plasującą się wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwarek.

Badania genetyczne to nowoczesna metoda diagnostyki profilaktycznej, której popularność w ostatnich czasach bardzo szybko rośnie.

Nic dziwnego - mają one wiele plusów. Badania genetyczne są niezawodne, wiarygodne, a ich termin ważności się nie przedawnia! Decydując się na przeprowadzenie takich badań można uzyskać informację nie tylko o tym, jakie choroby nam grożą, ale także o tym, jak zmienić swój styl życia, by czuć się jeszcze lepiej

Z tego względu postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, by zwiększyć społeczną świadomość wagi badań genetycznych, popularyzować ten pozornie trudny temat i - przede wszystkim - ułatwić dostęp do badań dla osób chcących je przeprowadzić.

Liczymy na to, że stworzona przez nas strona nie tylko odpowie na każde pytanie i wątpliwość w temacie badań genetycznych, ale też pomoże zdecydować czy i jakie badanie jest dla użytkownika najbardziej odpowiednie.

Lokalizacja

Kontakt

NDI Group Natalia Kostusiak 
ul. Stawna 29F 
62-052 Komorniki

NIP: 9720982409 
REGON: 361268444

wspolpraca@sprawdzgeny.pl

tel. +48 507 160 901

Serdecznie zapraszamy do współpracy.