Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Warszawa

Informacje ogólne o Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA powstał w 1997 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija, poszerzając swoją ofertę usług medycznych. Placówka oferuje dostęp do specjalistów z różnych dziedzin a wśród nich między innymi: gastroenterologii, ginekologii, hipertensjologii, kardiologii, neurologii, onkologii, ortopedii, otolaryngologii, psychiatrii, reumatologii, seksuologii, urologii.

Klinika zatrudnia najwyższej jakości specjalistów poszerzając zakres świadczeń z zakresu diagnostyki i innowacyjnych metod leczenia. W Przychodni leczą się nie tylko pacjenci z Polski ale również pacjenci z zagranicy, co tylko potwierdza jakość świadczonych usług.

W szerokiej gamie badań diagnostycznych można znaleźć takie badania jak: badania nasienia, echo serca, EKG, rezonans magnetyczny a także trichogram, czyli mikroskopowe badanie włosów. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, klinika oferuje pakiety badań które pomagają w ocenie stanu zdrowia. W ofercie znajdują się takie pakiety jak: pakiet nerkowy, pakiet alergiczny, dla kobiet w ciąży czy pakiet badań mikrobiologicznych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - obiekt jest dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, przed przychodnią znajdują się miejsca parkingowe, obiekt jest wyposażony w windy a gabinety są dostosowane do osób niepełnosprawnych. 

Osiągnięcia i certyfikaty Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima - Warszawa

Przychodnia PRIMA jako jedna z pierwszych w Polsce placówek wykonuje badanie kapsułą dojelitową , która jest alternatywą dla mało komfortowego badania kolonoskopowego. Ponadto zespół lekarzy z przychodni bierze udział w akcjach profilaktycznych.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium