Zakład Innunogenetyki Instytutu Hermatologii i Transfuzjologii

Warszawa

Informacje ogólne o Zakład Innunogenetyki Instytutu Hermatologii i Transfuzjologii

Utworzony w 1951 roku Instytut Hematologii i Transfuzjologii jest głównym w kraju referencyjnym ośrodkiem kliniczno-diagnostycznym. Instytut prowadzi działalność diagnostyczną, leczniczą i naukową.

Zakład Immunogenetyki wchodzący w skład instytutu zajmuje się głównie działalnością usługową i naukową w dziedzinie immunogenetycznego typowania biorców i dawców do przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych. W placówce są również prowadzone indywidualne szkolenia w dziedzinie hematologii, transplantologii, analityki klinicznej i genetyki medycznej. W skład Zakładu wchodzą: pracownia zgodności tkankowej i pracownia doboru dawców komórek krwiotwórczych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Rezerwacja wizyty online - Instytut Hematologii i Transfuzjologii wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i oferuje możliwość rezerwacji wizyty online. Dzięki temu zapisanie się do specjalisty jest szybkie, wygodne i nie wymaga wychodzenia z domu.
  • Kompleksowa opieka - Instytut zapewnia swoim pacjentom opiekę psychologa i publikuje poradniki, pomocne zarówno w hospitalizacji, jak i w życiu po zakończeniu leczenia w szpitalu.

Osiągnięcia i certyfikaty Zakład Innunogenetyki Instytutu Hermatologii i Transfuzjologii - Warszawa

Instytut  przystąpił w czerwcu 2007 roku do procesu wdrażania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2001 i 14001:2005. W maju 2008 roku przeprowadzony został przez auditorów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji Audit certyfikujący, w wyniku którego Instytut uzyskał pozytywną ocenę wdrożonego Systemu otrzymując certyfikat Zintegrowanego   Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium