Zakład Diagnostyki Biochemicznej i Molekularnej Kliniki Alergii i Imunologii Szpitala Uniwersyteckiego

Kraków

Informacje ogólne o Zakład Diagnostyki Biochemicznej i Molekularnej Kliniki Alergii i Imunologii Szpitala Uniwersyteckiego

Laboratorium Zakładu Diagnostyki Biochemicznej i Molekularnej wykonuje badania dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz dla jednostek zewnętrznych. Badania obejmują podstawową diagnostykę analityczną i biochemiczną, pełną diagnostykę zaburzeń układu krzepnięcia, częstych wariantów i mutacji genetycznych a także diagnostyki chorób z autoimmunoagresji. Laboratorium Jest wyposażone w nowoczesny sprzęt analityczny. Od początku swojej działalności zakład uzupełnił ofertę diagnostyczną o badania genetyczne i immunodetekcję autoprzeciwciał w chorobach układowych. W laboratorium zakładu diagnostyki biochemicznej i molekularnej pracują specjaliści z różnych dziedzin takich jak: analityka i biochemia kliniczna, genetyka i immunologia.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Profesjonalna diagnostyka - Zakład Diagnostyki Biochemicznej i Molekularnej przy użyciu nowoczesnym metod biochemii klinicznej i analityki, biologii molekularnej, cytoimmunochemii i spektrometrii mas prowadzi zaawansowaną diagnostykę laboratoryjną i genetyczną.

Osiągnięcia i certyfikaty Zakład Diagnostyki Biochemicznej i Molekularnej Kliniki Alergii i Imunologii Szpitala Uniwersyteckiego - Kraków

W Laboratorium realizowane są liczne projekty naukowe, we współpracy z II Katedrą Chorób Wewnętrznych oraz innymi jednostkami Collegium Medicum. Istnieje możliwość wykonania oznaczeń techniką ELISA lub inną metodą immunodetekcji dla rzadko badanych biomarkerów.

Zakład posiada certyfikaty z zakresu świadczenia usług medycznych uzyskane w roku 2005, 2007 i 2009.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium