Wielkopolskie Centrum Onkologii

Poznań

Informacje ogólne o Wielkopolskie Centrum Onkologii

Wysokospecjalistyczny ośrodek medyczny w stolicy Wielkopolski który prowadzi pełne leczenie nowotworów. Najważniejszym celem Centrum jest skoncentrowanie wszystkich sił i działań na walkę z chorobami nowotworowymi zastosowując nowoczesne metody leczenia i zarządzania. W Wielkopolskim Centrum Onkologii stosuje najnowocześniejsze metody diagnostyki obrazowej, pozwalające na obrazowanie złośliwych i łagodnych zmian a leczenie obejmuje: leczenie chirurgiczne, radioterapię i chemioterapię. 

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Sprzęt medyczny najwyższej jakości - świadczone usługi medyczne przeprowadzane są przy użyciu najnowszej generacji i regularnie serwisowanych urządzeń, nieustannie modernizowanej infrastrukturze oraz przy zastosowaniu różnorodnych materiałów, odczynników i preparatów medycznych.
  • Bezpieczeństwo i troska o środowisko - w ośrodku zachowywane są najwyższe standardy, w trosce o dobro pacjentów, środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwa pracowników.

Osiągnięcia i certyfikaty Wielkopolskie Centrum Onkologii - Poznań

Wielkopolskie Centrum Onkologii wdrożyło i utrzymuje Zintegrowany System Zarządzania (ZSZ) zgodny z wymaganiami norm: ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001 i wytycznymi akredytacyjnymi Centrum Monitorowania Jakością oraz przyjęło do stosowania Politykę ZSZ.

Wielkopolskie Centrum Onkologii aktywnie współpracuje z poznańskimi uczelniami: Uniwersytetem Medycznym, Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza oraz Politechniką Poznańską. Centrum prowadzi również współpracę z ośrodkami onkologicznymi w Polsce, m.in.: Centrum Onkologii w Warszawie, Centrum Onkologii w Krakowie, Centrum Onkologii w Gliwicach i towarzystwami naukowymi: Polskim Towarzystwem Onkologicznym, Polskim Towarzystwem Radioterapii Onkologicznej.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium