Szpital Św. Wojciecha

Poznań

Informacje ogólne o Szpital Św. Wojciecha

Szpital założony został w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Poznania. 

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Misją szpitala jest w możliwie najskuteczniejszy i najbardziej bezpieczny sposób zapewnianie wysokiej jakości opieki zdrowotnej mieszkańcom aglomeracji oraz szybki powrót pacjentów do pełnego zdrowia. Łączy wiedzę, nowoczesne technologie oraz umiejętności i zaangażowanie pracowników szpitala. Zapewnia najwyższą troskę o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Personel medyczny szpitala składa się z wykwalifikowanych specjalistów posiadających bogaty dorobek naukowy oraz ogrom doświadczenia w pracy. Co więcej, w trosce o pacjenta, stale poszerzają swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych sympozjach i konferencjach.

Wyposażenie szpitala to również najwyższej jakości nowoczesny sprzęt medyczny wiodących producentów. Proces diagnostyczny oraz terapeutyczny zawsze oparty jest na wysokiej klasy urządzeniach.

Swoim pacjentom szpital zapewnia 21 wygodnych łóżek w komfortowych jednoosobowych bądź dwuosobowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w:

  • niezależną łazienkę,
  • telewizor,
  • szybki internet
  • oraz taras.

Na terenie szpitala jest również apteka czynna w godzinach pracy szpitala, w której można zaopatrzyć się w niezbędne leki na receptę i bez recepty.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium