Szpital i Centrum Medyczne Enel-Med

Warszawa

Informacje ogólne o Szpital i Centrum Medyczne Enel-Med

Grupa ENEL-MED oferuje pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju. W jej skład wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. ENEL-MED posiada 2 szpitale w Warszawie, pierwszy działa od 1997 roku. Pacjenci otoczeni są opieką od momentu konsultacji wstępnej, przez zaawansowaną diagnostykę, leczenie operacyjne, aż po rehabilitację. Centrum oferuje szeroki zakres konsultacji lekarskich. Od tradycyjnych specjalności jak pediatria przez specjalistyczne jak ortopedia, kardiologia, czy neurologia po dedykowane poradnie tematyczne jak poradnia leczenia bezdechu czy sarkoidozy.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Najwyższa jakość usług - Wypracowany przez lata standard leczenia i najlepsi specjaliści gwarantują bezpieczeństwo  i pełen komfort pacjentów.
  • Wykwalifikowana kadra - Centrum zatrudnia lekarzy o najwyższym stopniu kompetencji. Aż 95% z nich posiada II stopień specjalizacji.

Osiągnięcia i certyfikaty Szpital i Centrum Medyczne Enel-Med - Warszawa

W Centrum Medycznym ENEL-MED obowiązuje system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Posiadany od 2004 r. certyfikat ISO 9001 obejmuje wszystkie usługi medyczne świadczone przez Centrum Medyczne ENEL-MED i jest potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi pacjentów i dbałości o ich satysfakcję.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium