Synevo

Warszawa

Informacje ogólne o Synevo

Firma Synevo obecna jest w największych państwach Europy, a sieć Laboratoriów Medycznych Synevo działa dziś na terenie Niemiec, Turcji, Rumunii, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Białorusi, Rosji, Bułgarii oraz Serbii. W Polsce firma działa nieprzerwanie od 2002 roku.

Synevo posiada szeroki wachlarz badań między innymi: badania alergologiczne, endokrynologiczne, immunologiczne oraz genetyczne. W skład tych ostatnich wchodzą badania z zakresu predyspozycji do zachorowań na choroby genetyczne, mutacji genów oraz diagnostyki genotypu.

Innowacją na rynku są oferowane przez firmę Synevo pakiety badań. Wybór odpowiedniego pakietu zapewnia kompleksową obsługę na którą składa się szereg specjalistycznych badań. Pakiety oferowane przez klinikę to między innymi: kontrola zdrowia kobiet i mężczyzn, nietolerancja pokarmowa, badania zdrowia włosów i paznokci, stawów, kości, profil 40 latka, profil 60 + i wiele innych interesujących zestawień.

Osiągnięcia i certyfikaty Synevo - Warszawa

Otrzymany certyfikat ISO 9001 potwierdzający zgodność naszego systemu zarządzania z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2008 w zakresie podstawowej i zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki mikrobiologicznej, serologii transfuzjologicznej, genetyki, biologii molekularnej, histopatologii i cytologii jest niezależnym potwierdzeniem kompetencji i wysokiej jakości usług. 

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium