Swissmed Centrum Zdrowia S.A

Gdańsk

Informacje ogólne o Swissmed Centrum Zdrowia S.A

Swissmed Centrum Zdrowia to nowoczesna placówka łącząca w sobie przychodnię medyczną oraz szpital. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów, stale poszerza zakres oferowanych usług. Kompleksową diagnostykę zapewnia szerokie grono specjalistów. Pacjenci mogą  skorzystać z wiedzy i doświadczenia ponad 200 lekarzy w ramach niemal 50 specjalizacji.

Swissmed oferuje szeroką gamę badań diagnostycznych wśród których można znaleźć badania laboratoryjne z zakresu: biochemii, hematologii, mikrobiologii, immunologii i serologii.

W ofercie Centrum można znaleźć również profilaktyczny program zdrowotny. Jest to zestaw indywidualnie dobranych do potrzeb Pacjenta badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych. Skierowany do osób chcących wykonać szeroko pojęte badania profilaktyczne, sprawdzić swój stan zdrowia lub wyjaśnić odczuwane dolegliwości.

 

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Centrum oferuje programy zdrowotne w warunkach szpitalnych, podczas krótkiego pobytu w komfortowym jednoosobowym pokoju z pełnym wyżywieniem i dostępem do Internetu. Pacjent ma zapewnione przeprowadzenie niezbędnych badań diagnostycznych, m.in: pełnych badań laboratoryjnych, badań endoskopowych, w tym gastroskopii i kolonoskopii w pełnym znieczuleniu, badań tomografem komputerowym, RTG i USG.

Szpital należący do Centrum Medycznego może pochwalić się dużą ilością oddziałów, między innymi: oddziałem porodowo-noworodkowym, proktologii, chirurgii, ortopedii, okulistyki i ginekologii.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium