SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Warszawa

Informacje ogólne o SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Klinika SaskaMed charakteryzuje się kompleksowym podejściem do pacjenta. W placówce szczególną wagę przywiązuje się do nowoczesnych technologii oraz wysokich standardów opieki nad pacjentem. Na sukces kliniki składa się nie tylko sprzęt najnowszej generacji, ale przede wszystkim, doskonale wykwalifikowana kadra, która stale poszerza i uaktualnia swoje kompetencje.

W Placówce można skorzystać z szerokiej gamy konsultacji specjalistycznych takich jak np: ginekologia i położnictwo, chirurgia plastyczna, urologia, dermatologia czy psychologia.

SaskaMed w swojej ofercie posiada szeroką gamę zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Specjaliści z placówki wiedzą, jak ważne dla kobiet jest by czuć się komfortowo w swoim ciele. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek, klinika oferuje zabiegi labioplastyki, vaginoplastyki oraz liftingu okolic intymnych.

Specjalna oferta skierowana jest również do kobiet w ciąży która obejmuje opiekę nad ciężarną oraz szeroki zakres badań, w tym specjalnie opracowane pakiety.

Osiągnięcia i certyfikaty SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik - Warszawa

Logo kliniki wraz z pracującymi w niej specjalistami bardzo często pojawia się w mediach, co potwierdza wysokie kompetencje i najwyższą jakość świadczonych usług. SaskaMed to miejsce któremu zaufało wielu pacjentów z całego kraju i zza granicy.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium