SALVE MEDICA

Łódź

Informacje ogólne o SALVE MEDICA

Początki Salve Medica przypadają na rok 1993 w którym powstały Gabinety Salve. Pacjenci mogli skorzystać ze specjalistycznych usług medycznych i leczyć się przy zastosowaniu najnowszych technologii endoskopowych. Specjaliści pracujący w gabinetach zauważyli też, że coraz więcej par zaczęło mieć problemy z płodnością. Chcąc pomóc spełnić marzenia o rodzinie w 2002 roku rozszerzyli działalność o diagnostykę i leczenie niepłodności, która z czasem stała się jednym z działów Salve Medica.

W 2002 roku dzięki zastosowaniu technik wspomaganego rozrodu, na świat przyszło pierwsze dziecko a już po roku na świat przyszło 200 dzieci których rodzice leczyli się w tej klinice. Chęć ciągłego rozwoju i dostarczania usług na najwyższym poziomie doprowadziły do podjęcia decyzji o stworzeniu nowoczesnej placówki ochrony zdrowia – Salve Medica Centrum Medycznego.

Podjęto działania w trzech obszarach: diagnostyce i leczeniu niepłodności, poradniach lekarzy specjalistów i diagnostyce obrazowej, dając pacjentom dostęp do specjalistycznych usług medycznych. Kolejne profile o które rozszerzono działalność to m.in. lekarzy rodzinnych, laboratorium genetyczne oraz szpital specjalistyczny onkologiczny. Od czasu powstania centrum ciągle się rozwija i stawia na innowacyjne metody leczenia, m.in. embolizację mięśniaków macicy, embolizację tętnic prostaty, czy leczenie chrapania.

Osiągnięcia i certyfikaty SALVE MEDICA - Łódź

Centrum znalazło się w rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw rodzinnych w Polsce, który został opublikowany przez Newsweek w 2011 roku.

Gwarancją naszej niezawodności jest potwierdzany od wielu lat Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, Certyfikat Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 oraz Certyfikat BHP OHSAS 18001.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium