Rex Company S.A.

Wrocław

Informacje ogólne o Rex Company S.A.

Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. jest nowoczesnym, medycznym laboratorium diagnostycznym.
Od 11 lat (2004r.) nasze laboratorium wspiera polskie szpitale i placówki medyczne, wykonując pewne i wiarygodne badania genetyczne zarówno w zakresie diagnostyki medycznej, a także testów DNA na ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa biologicznego.

Rex Company S.A. jest największym, prywatnym dostawcą usług diagnostyki molekularnej na terenie Polski.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Jako jedno z nielicznych laboratoriów medycznych, nie korzysta z usług innych pracowni diagnostycznych w kraju czy z zagranicy. Wszystkie badania wykonywane są w ich własnym laboratorium genetycznym. 

Gwarancja dla pacjentów, że materiał biologiczny (krew, wymaz), który jest dostarczony, nie jest wysyłany do innych placówk diagnostycznych, bez ich wiedzy i zgody.

NZOZ Ogólnopolskie Centrum Genetyki REX Company S.A. funkcjonuje zgodnie z wytycznymi norm UE regulującymi zasady działania laboratorium diagnostycznego. Stale jest udoskonalany System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2008. Wszyscy pracownicy Laboratorium realizują ustanowioną Politykę Jakości poprzez ciągłe podwyższanie kwalifikacji, kompetencji i jakości świadczonych usług.

Laboratorium zatrudnia diagnostów laboratoryjnych oraz osoby z  wykształceniem mikrobiologicznym i biotechnologicznym, posiadające doświadczenie w zawodzie zdobyte m.in. podczas staży zagranicznych.
To dzięki kwalifikacjom i zaangażowaniu naszego personelu możliwa jest realizacja najistotniejszego aspektu działalności firmy jaką jest dbałość o wysoką jakość i wiarygodność wyników badań laboratoryjnych.
Realizując badania personel ściśle współpracuje z lekarzami zlecającymi oferując pomoc w interpretacji wyników badań czy konsultacji z zakresu diagnostyki genetycznej.

Organizacja Laboratorium, wyposażenie techniczne i pomiarowe oraz nowoczesne urządzenia laboratoryjne spełniają wszystkie wymagania norm Unii Europejskiej dotyczące laboratoriów diagnostycznych.

Stosowane do diagnostyki odczynniki produkowane są przez wiodących na rynku światowym wytwórców odczynników do diagnostyki in vitro i spełniają wszystkie stawiane im wymagania.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium