Raciborskie Centrum Medyczne

Racibórz

Informacje ogólne o Raciborskie Centrum Medyczne

Raciborskie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, która za najwyższą wartość uważa zadowolenie i komfort Pacjentów. Specjaliści z dziedziny kardiologii, chirurgii plastycznej i naczyniowej, dermatologii i dietetyki dokładają wszelkich starań by świadczone przez nich usługi były na jak najwyższym poziomie.

Centrum Medyczne w swojej ofercie posiada również badania z zakresu genetyki. Wśród nich można znaleźć badania DNA na ustalenie ojcostwa, diagnostykę chorób przenoszonych przez kleszcze, oraz diagnostykę chorób i predyspozycji genetycznych.

Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym to specjaliści z różnych dziedzin. Pacjenci decydujący się na skorzystanie z usług oferowanych przez klinikę, mogą liczyć na pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług, gdyż w skład zespołu lekarzy wchodzą osoby posiadające dużą wiedzę, umiejętność oraz spory bagaż doświadczeń.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Komfortowe wnętrza – Do dyspozycji Pacjentów przeznaczony jest parking przed budynkiem a personel dokłada wszelkich starań by zapewnić Pacjentom poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.
  • Ośrodek przystosowany dla osób niepełnosprawnych-  pomieszczenia oraz łazienki przystosowane są dla osób poruszających się na wózkach.
  • Komfortowe pokoje wypoczynkowe– po zabiegu Pacjenci wypoczywają w przestronnych, jasnych, komfortowych pokojach jedno-, dwu- bądź trzyosobowych. Wszystkie sale wyposażone są w węzeł sanitarny, telewizję, bezprzewodowy internet.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium