Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFG

Warszawa

Informacje ogólne o Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFG

Polska Fundacja Gastroenterologii została utworzona w 1990 roku przez Prof. Eugeniusza Butruka i zespół  Kliniki Gastroenterologii CMKP. Na bazie fundacji powstała przychodnia, która już od 25 lat pomaga pacjentom z chorobami przewodu pokarmowego. W placówce można zasięgnąć konsultacji z zakresu gastroenterologii i gastroenterologii dziecięcej, jak również chirurgii, anestezjologii i wielu innych dziedzin. Zakres badań prowadzonych w klinice jest stale rozszerzany, od badań diagnostycznych i ultrasonograficznych, przez zabiegi lecznicze, pH-metrię oraz badania laboratoryjne – w tym oznaczenia genetyczne.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Kadra najlepszych specjalistów - w Polskiej Fundacji Gastroenterologii pracują najlepsi specjaliści z wieloletnim stażem, dzięki temu każdy pacjent ma zapewnioną profesjonalną opiekę.
  • Program badań przesiewowych - profilaktyka jest bardzo istotna dlatego w placówce wdrożono program wczesnego wykrywania raka jelita grubego.
  • Dyskrecja i poszanowanie intymności - pacjenci otoczeni są szczególną opieką, a świadczenia są na najwyższym poziomie. Leczenie w przychodni przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Osiągnięcia i certyfikaty Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFG - Warszawa

W 2011 roku w przychodni wprowadzono System Zarządzania Jakością. Placówka może pochwalić się certifikacją zgodną z wymaganiami międzynarodowych standardów normy ISO 9001:2008.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium