Prywatna lecznica Certus.

Poznań

Informacje ogólne o Prywatna lecznica Certus.

Certus to ośrodek działający na polskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku, oferujący usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Klinika oferuje konsultacje, diagnostykę i leczenie różnych schorzeń. Wykwalifikowana kadra pracująca w placówce charakteryzuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem. W centrum można skorzystać z pomocy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, takich jak np: alergologia, chirurgia plastyczna, dermatologia, ginekologia, ortopedia, nefrologia czy urologia.

Oferta skierowana jest również do najmłodszych pacjentów. W placówce przyjmują lekarze specjalizujący się w dziecięcych schorzeniach, a wśród nich: chirurg dziecięcy, endokrynolog, gastrolog, hematolog, kardiolog i reumatolog. W Certusie wykonywane są również wszystkie niezbędne, jak i dodatkowe, szczepienia.

Osiągnięcia i certyfikaty Prywatna lecznica Certus. - Poznań

  • Ambulatorium Prywatnej Lecznicy Certus, znalazło się w gronie placówek nagrodzonych w styczniu 2012 roku certyfikatem „Przyjazna Przychodnia”Zgodnie z przeprowadzonym audytem komisja uznała, iż PL Certus zapewnia pacjentom najwyższe standardy w następujących obszarach: obsługa pacjenta, dostępność, przestrzeganie praw pacjenta, stosowane metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług oraz budowanie potencjału organizacji usług medycznych.
  • „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”Nagroda ta przyznana została za „całodobowe świadczenie usług medycznych”.Organizatorami konkursu są: Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza oraz Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium