Profemed

Poznań

Informacje ogólne o Profemed

Profemed to placówka medyczna składająca się z wielu różnych nmiejszych jednostek wchodzących w skład grupy luxmed. Zgodnie z rosnącymi oczekiwaniami pacjentów, placówka stale poszerza zakres świadczonych usług.

Klinika oferuje szeroką gamę konsultacji medycznych z różnych specjalizacji takich jak np: alergologia, audiologia, chirurgia, dermatologia, radiodiagnostyka, reumatologia czy seksuologia.

Profemed wiedząc, jak ważny w dzisiejszych czasach jest młody wygląd i dobre samopoczucie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, oferując im szereg zabiegów kosmetycznych. W ofercie możemy znaleźć między innymi: masaże, zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, zabiegi pozwalające pozbyć się zmarszczek, przebarwień, rozstępów i zbędnej tkanki tłuszczowej, a także na konsultacje ze specjalistami.

Placówka prowadzi również działaność w zakresie stomatologii. W nowoczesnych w pełni wyposażonych placówkach można skorzystać z usług z zakresu profilaktyki, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki, implantologii. Wykonywane są również badania diagnostyczne, m.in. pantomogram zębów.

PROFEMED  to również Sport i Rehabilitacja. Segment ten powstał z myślą o osobach, które chcą zniwelować dolegliwości bólowe, skorygować wady postawy czy też szybko i bezpiecznie powrócić do utraconej sprawności ruchowej pod okiem najlepszych specjalistów. W placówkach z usług rehabilitacyjnych mogą korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium