PreMediCare

Poznań

Informacje ogólne o PreMediCare

PreMediCare to klinika specjalizująca się w badaniach prenatalnych. Postęp cywilizacyjny umożliwił dynamiczny rozwój medycyny prenatalnej, która jest bardzo istotna i dostarcza wielu przydatnych informacji. W placówce wykonywane są badania prenatalne od 11 do 23 tygodnia ciąży. Badanie z zastosowaniem kolorowego Dopplera, które ma na celu ocenić przepływ krwii w sercu dziecka. Badanie w technologii trójwymiarowej 3D/4D a także ocena wzrastania i dobrostanu dziecka w III trymestrze na podstawie, której można stwierdzić czy dziecko rozwija się prawidłowo.

Badania prenatalne między 18 a 23 tygodniem ciąży obejmują badania położenia płodu, ilość płynu owodniowego a także wykonuje się detaliczne pomiary dziecka:

- w obrębie główki, twarzy i szyi: wymiar poprzeczny BPD, obwód HC, szerokość móżdżku TCD i zbiornika wielkiego CM oraz fałdu karkowego NF, długość kości nosowej NB;
- w obrębie klatki piersiowej: ocena serca (cztery jamy, trzy naczynia, drogi odpływu);
- w obrębie brzuszka: obwód AC, szerokość miedniczek nerkowych;
- w obrębie kończyn: długość kości ramienia HL i uda FL, palce, ułożenie rąk i stóp, ruchomość;

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Wygodna rejestracja online - pacjenci mają możliwość zarejestrowania się na wizytę za pośrednictwem formularza internetowego. To rozwiązanie jest bardzo szybkie i wygodne, nie wymaga wyjścia z domu ani stania w długiej kolejce.

Osiągnięcia i certyfikaty PreMediCare - Poznań

Specjaliści z PreMediCare często pojawiają się na antenie telewizji WTK i wypowiadają się na temat badań prenatalnych.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium