Poradnia Genetyki Onkologicznej - Opole

Opole

Informacje ogólne o Poradnia Genetyki Onkologicznej - Opole

Funkcjonujący od 29 lat Wojewódzki Ośrodek Onkologii ciągle rozszerza zakres świadczonych usług medycznych. Stały wzrost zachorowań na choroby nowotworowe oraz postęp wiedzy na temat nowotworów powoduje, iż niezbędny jest ciągły rozwój Ośrodka, który powinien obejmować rozwój bazy szpitalnej, poszerzenie wyposażenia aparaturowego i wzrost zatrudnienia specjalistów.

Opolskie Centrum Onkologii w Opolu jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich rodzajów schorzeń nowotworowych. Opieką onkologiczną obejmuje wszystkich mieszkańców Opolszczyzny chorych na nowotwory, a także z województw sąsiednich. Co roku rośnie liczba pacjentów leczonych w Opolskim Centrum Onkologii.

W skład placówki wchodzą mniejsze jednostki organizacyjne takie jak: oddział onkologii klinicznej, onkologii ginekologicznej, zakład radioterapii, zakład diagnostyki obrazowej oraz wojewódzka przychodnia onkologiczna.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Rejestracja drogą elektroniczną - placówka oferuje wygodną formę rejestracji za pośrednictwem internetu. Jest to bardzo wygodna alternatywa dla wszystkich którzy nie mają czasu lub możliwości by zapisać się osobiście na wizytę.

Osiągnięcia i certyfikaty Poradnia Genetyki Onkologicznej - Opole - Opole

Wprowadzenie możliwości e-rejestracji oraz e-portalu pacjenta, było możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków Unijnych.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium