Petra Medica

Warszawa

Informacje ogólne o Petra Medica

Centrum Medyczne PETRA MEDICA jest obecne na rynku od 1996 roku i świadczy usługi medyczne dla pacjentów indywidualnych, ich rodzin, a także klientów instytucjonalnych oraz innych podmiotów leczniczych. Centrum Zapewnia m.in. świadczenia z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, świadczenia z zakresu medycyny pracy, zabiegi ambulatoryjne i opiekę pielęgniarską. W ofercie znajdują się również nowoczesne testy genetyczne na wykrycie wszelkich obecnie znanych zmian w DNA pacjenta, które zwiększają ryzyko pojawienia się określonego typu nowotworu. Pacjentów mogą liczyć na wsparcie w przypadku nagłych zachorowań - w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy zapewniamy opiekę lekarską w trybie doraźnym oraz wizyty domowe. Klinika prowadzi współpracę z licznymi szpitalami i placówkami medycznymi, świadczy usługi w zakresie opieki specjalistycznej i badań diagnostycznych oraz ratownictwa i transportu medycznego. Pacjentami w placówce opiekuje się ponad 100 doświadczonych lekarzy, przedstawicieli ponad 15 specjalności medycznych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Wysoki standard usług - gwarancja miłej i serdecznej obsługi świadczonej przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny z długoletnim doświadczeniem.
  • Zaawansowana technologia - centrum gwarantuje komfortowe wyposażenie, specjalistyczną aparaturę medyczną i dostęp do zaawansowanych technologii.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium