Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Kraków

Kraków

Informacje ogólne o Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Kraków

Onkologiczna poradnia genetyczna działa w ramach Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie. Historia placówki sięga roku 1951. Centrum to miejsce w którym poszanowanie do tradycji idzie w parze z poszerzaniem horyzontów z zakresu nowych technologii. Stawiając na ciągły rozwój, placówka oferuje coraz większy zakres świadczeń, a kadra medyczna pracująca w tym miejscu, nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe kwalifikacje.

Centrum Onkologii prowadzi działalność naukowo-badawczą, diagnostyczno-leczniczą, profilaktyczną oraz dydaktyczną w zakresie rozpoznawania i leczenia nowotworów złośliwych, zajmuje się także epidemiologią onkologiczną.

W placówce prowadzone są badania kliniczne z zakresu: nowotworu piersi, nowotworu głowy i szyi, jelita, nerek, płuc, jak również czerniaka i mięśniaka.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Rejestracja drogą elektroniczną - centrum oferuje wygodną formę rejestracji na wizytę. To rozwiązanie jest bardzo komfortowe, zwłaszcza dla osób które nie mają czasu lub nie mogą osobiście stawić się w rejestracji.

Osiągnięcia i certyfikaty Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Kraków - Kraków

Centrum ma na koncie projekt zrealizowany za pomocą funduszy unijnych - Podniesienie dostępu do nowoczesnych sposobów diagnozowania nowotworów poprzez wyposażenie Centrum Onkologii Oddział w Krakowie w SPECT/CT.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium