Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Kielce

Kielce

Informacje ogólne o Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Kielce

Onkologiczna Poradnia Genetyczna działa od ponad 26 lat, a głównym celem przyświecającym placówce, jest niesienie pomocy pacjentom, i ich rodzinom, zmagającym się z nowotworami. Pacjenci otoczeni są kompleksową opieką począwszy od diagnozy przez leczenie aż po rehabilitację i opiekę psychologiczną.

W skład Centrum wchodzi wiele oddziałów i zakładów, a wśród można znaleźć takie jednostki jak: zakład diagnostyki obrazowej, laboratoryjnej, epidemiologii i walki z rakiem, psychoonkologii i patologii nowotworów.

Zakład diagnostyki molekularnej oferuje szeroki zakres badań genetycznych które można podzielić na 3 główne grupy:

  1. wykrywanie predyspozycji dziedzicznych do rozwoju chorób nowotworowych
  2. selekcjonowanie pacjentów do terapii celowanych
  3. diagnostyka i monitorowanie skuteczności w nowotworach hematologicznych

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Call Center - dzięki temu rozwiązaniu można  telefonicznie umówić wizytę w centrum, zasięgnąć porady i rozwiać wątpliwości związane np z tym, jak przygotować się do badania.
  • Rejestracja drogą elektroniczną - za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej, pacjenci mogą umówić się na wizytę, bez konieczności wychodzenia z domu.

Osiągnięcia i certyfikaty Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Kielce - Kielce

W Klinice Endokrynologii prowadzone są badania nad nowymi metodami diagnostyki i leczenia raka tarczycy.

Klinika Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi jako jedyna w Polsce standardowo wykonuje zabiegi jednoczasowej implantacji protezy głosowej u wszystkich chorych wymagających usunięcia krtani.

W Klinice Urologii przeprowadzane są pionierskie zabiegi z wykorzystaniem technik laparoskopowych, opracowywane są nowe techniki leczenia nowotworów i nienowotworowych chorób układu moczowo -płciowego.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium