Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Szczecin

Szczecin

Informacje ogólne o Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Szczecin

Szpital Kliniczny im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM to największa i jedna z najnowocześniejszych placówek ochrony zdrowia w województwie zachodniopomorskim. Dzięki sprzętowi medycznemu najwyższej klasy oraz wiedzy i doświadczeniu pracujących w placówce specjalistów, w szpitalu są hospitalizowani pacjenci chorujący na najcięższe schorzenia.

W skład Szpitala wchodzą poradnie takie jak: poradnia chirurgii szczękowo - twarzowej, poradnia chorób skórnych i wenerycznych, diabetologii, ginekologii oraz onkologiczna poradnia genetyczna.

Onkologiczna poradnia genetyczna prowadzi badania mające na celu wykrycie i objęcie opieką lekarską rodzin, w których występują nowotwory. Badania genetyczne pozwalają wykryć zagrożenie nowotworowe na kilka lub kilkanaście lat przed pojawieniem się objawów, tym samym zwiększając szansę na całkowite wyleczenie. W przypadku wystąpienia zachorowań na nowotwory wśród krewnych można zasięgnąć porady w Onkologicznej Poradni Genetycznej.Pacjenci, którzy chcą się zarejestrować do Onkologicznej Poradni Genetycznej w Szczecinie muszą mieć skierowanie od lekarza rodzinnego i być ubezpieczonym.

Osiągnięcia i certyfikaty Onkologiczna Poradnia Genetyczna - Szczecin - Szczecin

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, doposażenie jednostek SPSK Nr 1 PUM udzielających świadczeń zdrowotnych na rzecz pacjentów z chorobami nowotworowymi w sprzęt medyczny wraz z dostosowaniem pomieszczeń dla urządzeń do diagnostyki obrazowej

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium