OnkoGin

Wrocław

Informacje ogólne o OnkoGin

Poradnia OnkoGin specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie ginekologii onkologicznej. Wiedza specjalistów z kliniki jest wykorzystywana do diagnozowania i leczenia nowotworów ginekologicznych jak również łagodnych schorzeń kobiecych. Specjaliści z OnkoGin stale poszerzają swoje umiejętności a w swojej pracy wykorzystują najnowocześniejsze metody i technologie.

Poradnia oferuje szeroki zakres świadczeń medycznych w zakresie: diagnostyki chorób kobiecych ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów ginekologicznych, diagnostyki ultrasonograficznej piersi, konsultacji ginekologicznych i onkologicznych dla kobiet w ciąży oraz histeroskopii diagnostycznej.

Osoby z obciążonym nowotworowo wywiadem rodzinnym mogą skorzystać z programu badania podatności na zachorowania na nowotwór. Nowatorski program Badamy Geny opracował zespół Warsaw Genomics we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Badanie pozwala szybko i skutecznie ocenić ryzyko zachorowania na raka piersi lub prostaty, a także inne nowotwory dziedziczne.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Rejestracja online - na wizytę w OnkoGin można się wygodnie zapisać za pośrednictwem strony internetowej. Jest to wygodna alternatywa dla osób zabieganych lub chorych, dla których wyjście z domu może okazać się dużym wyzwaniem. 

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium