Ochota Medical Center

Warszawa

Informacje ogólne o Ochota Medical Center

Ochota Medical Center to prywatna placówka medyczna w Warszawie, zapewniająca dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii i ortopedii.

Tutaj wykonywane są badania laboratoryjne, w tym badania prenatalne (testy: Neo Bona, NIFTY, HARMONY). Przychodnia prowadzi też kompleksową diagnostykę USG, wraz z Sono HSG i USG dna miednicy.

 

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Jako ośrodek medyczny wyspecjalizowany w ginekologii i położnictwie, wspiera również diagnostykę niepłodności. Ochota Medical Center wykonuje się badania laboratoryjne zlecone przez specjalistów endokrynologów oraz badanie drożności jajowodów pod kontrolą USG Sono HSG. Wspiera się wszystkie Pacjentki w staraniach o upragnioną ciążę. Zapewniona jest także opieka położnej z certyfikatem doradcy laktacyjnego.

W Ochota Medical Center prowadzi się konsultacje w zakresie antykoncepcji i planowania rodziny. Specjaliści zajmują się kompleksową diagnostyką i leczeniem kobiet. Wykonywane są również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium