NZOZ Laboratorium Genetyki Medycznej Centrum Badań DNA

Poznań

Informacje ogólne o NZOZ Laboratorium Genetyki Medycznej Centrum Badań DNA

Centrum Badań DNA, to ośrodek badawczo-diagnostyczny, którego celem jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej.

Priorytetem jest jakość świadczonych usług i wykonywanych badań. Dbałość o ich rzetelność, bezstronność i terminowość. Szczegółowa dokumentacja przebiegu każdego badania, gwarantuje poprawność, powtarzalność i prawidłową interpretację wyników. Wszystkie badania wykonywane są przez wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych. Kompetencje członków  zespołu są na bieżąco monitorowane i udoskonalane, poprzez udział w badaniach i szkoleniach zewnętrznych. 


Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Specjaliście kierują się przede wszystkim dobrem klienta. Restrykcyjnie przestrzega się wszystkich przepisów prawnych, a w szczególności zasady poufności. Zgodnie z polskim ustawodawstwem, po przeprowadzeniu analiz, próbki DNA są utylizowane przez specjalistyczną firmę. 

Centrum Badań DNA działa zgodnie z ogólnymi wymaganiami dotyczącymi kompetencji laboratoriów badawczych oraz wdrożyło w swoim Laboratorium standardy postępowania zgodne z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2008.

W celu zapewnienia realizacji polityki jakości w Laboratorium, Centrum Badań DNA realizuje plan udziału w badaniach międzylaboratoryjnych potwierdzających wysokie kompetencje.

Osiągnięcia i certyfikaty NZOZ Laboratorium Genetyki Medycznej Centrum Badań DNA - Poznań

  • Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju 2011
  • Innowacje dla zdrowia 2011, kategoria Profilaktyka 
  • Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 
  • Certyfikat Solidna Firma 
  • Krajowi Liderzy Innowacji 
  • Poznański Lider Przedsiębiorczości

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium