neoMedica - Centrum Medyczne

Poznań

Informacje ogólne o neoMedica - Centrum Medyczne

NeoMedica Centrum Medyczne to miejsce cechujące się wysokim standardem i wszechstronnie wykwalifikowaną kadrą. W Centrum Medycznym pracownicy dokładają wszelkich starań, by oferowane usługi były na jak najwyższym poziomie.  

NeoMEdica oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. W skład centrum medycznego wchodzi poradnia ortopedyczna, poradnia leczenia zespołów bólowych i schorzeń kręgosłupa. Klinika oferuje szereg badań laboratoryjnych, a wśród nich specjalne pakiety badań dostosowane do różnych grup pacjentów. Również kobiety w ciąży znajdą w placówce interesującą ofertę jak np badania prenatalne czy USG płodu w technice 3D i 4D. W NeoMedica na konsultacje przyjmują lekarze specjaliści z różnych dziedzin, między innymi: ortopeda, urolog i hematolog

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Umawianie wizyty online - NeoMedica wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i oferuje możliwość rejestracji na wizytę drogą elektroniczną. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zapracowanych, starszych lub posiadających problemy z poruszaniem.
  • Kompleksowe podejście do pacjenta - specjaliści dokładają wszelkich starań by pobyt w murach Centrum Medycznego był komfortowy i bezpieczny. 

Osiągnięcia i certyfikaty neoMedica - Centrum Medyczne - Poznań

NeoMedica pomaga dzieciom z Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda" mieszczącym się przy ulicy Swoboda 59 w Poznaniu. Dzięki wsparciu kliniki możliwe było ufundowanie dzieciom opieki ortodontycznej.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium