Medikor

Poznań

Informacje ogólne o Medikor

Medikor rozpoczął działalność w grudniu 2001 roku, otwierając dwie placówki medyczne w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym. Przez pierwsze lata kadrę Medikoru stanowili specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa. W 2006 roku dołączyli do nich lekarze innych specjalizacji: kardiologii, reumatologii, laryngologii, endokrynologii, urologii oraz neurologii. W tym samym czasie w przychodni zaczęła funkcjonować pierwsza pracownia USG.

W skład Medikor-u wchodzą pracownie diagnostyczne zajmujące się między innymi: badaniem słuchu, bezdechu, echa serca, jak również przeprowadzaniem badań genetycznych i badań na ustalenie ojcostwa.

Wśród badań genetycznych oferowanych przez klinikę można znaleźć takie badania jak: badania prenatalne, izolację DNA czy badania w kierunku wykrycia predyspozycji do zachorowań na różne nowotwory.

Medikor to także 26 poradni specjalistycznych a wśród nich np. neurolog, ortopeda, seksuolog czy radiolog.

Oferta kliniki wzbogacona została dodatkowo o szereg zabiegów. Do zabiegów które można wykonać w placówce zaliczają się: zabiegi z zakresu dermatologii również przy użyciu lasera, zabiegi chirurgii ręki oraz chirurgia plastyczna narządów intymnych.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium