MasterMed

Białystok

Informacje ogólne o MasterMed

MasterMed to placówka założona w 2006 roku, z inicjatywy dwóch ginekologów - położników.  Impulsem do powstania Ośrodka była chęć niesienia pomocy pacjentkom ciężarnym, które zmagały się z problemem wykonywania badań prenatalnych w województwie podlaskim zgodnie ze standardami obowiązującymi w Polsce i na świecie.

Centrum wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, wprowadził do swojej oferty badania echokardiograficzne serca płodu i badania genetyczne u osób dorosłych i dzieci.

W ofercie centrum możemy znaleźć szeroki zakres usług, między innymi: nieinwazyjne i inwazyjne badania prenatalne, badania USG, echo serca płodu oraz badania genetyczne. Badania genetyczne pomagają wykryć możliwość zachorowania na różne choroby, a podczas konsultacji z lekarzem można określić sposoby działania u osoby chorującej lub narażonej na zachorowanie.

Osiągnięcia i certyfikaty MasterMed - Białystok

  • Lekarze - Mastermed - wykonujący badania USG przeszli cykl szkoleń teoretycznych i praktycznych i uzyskali Certyfikaty Akredytowanych Ultrasonografów Fundacji Medycyny Płodowej z Londynu.
  • Certyfikaty Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  • Certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
  • Certyfikaty Fundacji Medycyny Płodowej z Londynu (Fetal Medicine Foundation) - w Polsce jedynie 50 lekarzy posiada takie certyfikaty

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium