Mama i Ja - Centrum Zdrowia

Wrocław

Informacje ogólne o Mama i Ja - Centrum Zdrowia

Centrum Zdrowia Mama i ja od 2011 roku oferuje profesjonalną opiekę zdrowotną dla kobiet w każdym wieku. Dbanie o zdrowie w ciąży jest bardzo istotne dlatego klinika oferuje pełen zakres badań prenatalnych. Mama i ja to centrum zdrowia na bardzo wysokim poziomie, dysponuje specjalistycznym sprzętem który pozwala bardzo wcześnie wykrywać różne nieprawidłowości. W ramach zaawansowanej diagnostyki ginekologicznej specjaliści z centrum zdrowia są w stanie ustalić prawdopodobieństwo wystąpienia schorzeń i ocenić ryzyko zachorowania na chorobę genetyczną. 

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Nowoczesna placówka medyczna - powstała z myślą o pacjentkach na różnych etapach życia ale również o ich dzieciach. Klinika oferuje najmłodszym pacjentom szereg zabiegów chirurgicznych wykonywanych przez specjalistę z zakresu ortopedii i traumatologii oraz chirurgii dziecięcej. 
  • Wygoda i bezpieczeństwo - sale zabiegowe są na najwyższym poziomie, do dyspozycji pacjentów jest świeża kawa, codzienna prasa a wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. 
  • Kącik zabaw - z myślą o małych pacjentach stworzony został kącik zabaw w którym maluchy mogą zrelaksować się przed wizytą w gabinecie. 

Osiągnięcia i certyfikaty Mama i Ja - Centrum Zdrowia - Wrocław

Doświadczona kadra specjalistów certyfikowanych przez Fetal Medicine Foundation (FMF), która regularnie ocenia wyniki badań, oraz przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium