Laboratorium genetyczne EUROIMMUN DNA

Wrocław

Informacje ogólne o Laboratorium genetyczne EUROIMMUN DNA

Euroimmun to nowoczesna placówka która jest wiodącym producentem i dostawcą wysokiej jakości testów do diagnostyki immunologicznej. W związku z rosnącymi oczekiwaniami pacjentów, klinika poszerzyła zakres świadczonych usług o badania genetyczne.

Wśród schorzeń, których leczeniem zajmują się specjaliści z Euroimmun można znaleźć między innymi: celiakię, nietolerancję mleka, HPV, łuszczycę, nowotwory, alzheimer, stres, zaburzenia chromosomowe i alergię. Ponadto placówka oferuje szeroki zakres konsultacji medycznych takich jak, np konsultacje dietetyczne czy genetyczne.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Badanie genetyczne bez wychodzenia z domu - by wykonać badanie genetyczne wystarczy wybrać interesujący nas wskaźnik który chcemy zbadać, następnie pocztą otrzymujemy zestaw do pobrania próbki. Próbki oraz wyniki badań są przesyłane drogą pocztową więc nie wymagają od pacjenta udania się do konkretnej placówki w celu wykonania badania. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne a w niektórych przypadkach niezbędne.

Osiągnięcia i certyfikaty Laboratorium genetyczne EUROIMMUN DNA - Wrocław

Na koncie placówki Euroimmun możemy znaleźć wiele certyfikatów potwierdzających umiejętności, kompetencje i najwyższą jakość świadczonych usług. Klinika posiada między innymi: Certyfikat HLA-DQ2DQ8 2018,  Certyfikat HPV i ISO 9001:2008.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium