Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed

Poznań

Informacje ogólne o Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed

Laboratorium istnieje na mapie Poznania od 2007 roku i głównie trudni się ustalaniem ojcostwa oraz badaniami śladów biologicznych. Wśród głównych zleceniodawców znajdują się sądy, prokuratura oraz policja. Laboratorium prowadzi także kompleksową obsługę klientów indywidualnych. GenMed może pochwalić się współpracą z placówkami medycznymi i agencjami detektywistycznymi z całego kraju.

Laboratorium GenMed oferuje szeroki zakres badań a wśród nich można znaleźć między innymi: ustalanie pokrewieństwa między członkami rodziny (wyniki mogą zostać wykorzystane w przypadku spraw sądowych o ustalenie spadkobierców) oraz ustalanie ojcostwa.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Wygodne pobranie próbki - do wykonania niektórych badań z oferty Laboratorium można wykonać nie wychodząc z domu. Wystarczy zamówić zestaw do pobrania próbki, a następnie wygodnie odesłać go pocztą. Jest to doskonałe rozwiązanie chociażby dla osób starszych lub chorych.

Osiągnięcia i certyfikaty Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed - Poznań

Laboratorium GenMed corocznie od 2008 roku uczestniczy w badaniach biegłości GEDNAP (German DNA Profiling) organizowanych przez Zrzeszone Niemieckie Instytuty Kryminalistyki i Medycyny Sądowej. Uzyskane certyfikaty są potwierdzeniem rzetelności i poprawności wykonywanych badań.

Laboratorium GenMed wychodząc naprzeciw coraz wyższym wymaganiom wdrożyło system zarządzania jakością i jest jednostką akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji na zgodność z normą ISO 17025:2005. Zadaniem akredytacji jest stosowanie się do międzynarodowych wytycznych, które mają na celu utrzymywanie jakości wykonywanych badań na najwyższym poziomie.

Personel uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, które służą podnoszeniu kompetencji oraz zdobywaniu nowej specjalistycznej wiedzy.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium