Klinika Promienista

Poznań

Informacje ogólne o Klinika Promienista

Klinika została otwarta w styczniu 2002 roku i oferuje szeroki zakres opieki medycznej w specjalizacji ginekologiczno – położniczej, chirurgicznej i ortopedycznej.

Klinika oferuje szeroki zakres zabiegów operacyjnych z zakresu:

  1. ORTOPEDII (  m.in operacje endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego, halluxy) – również w ramach kontraktu z NFZ.
  2. CHIRURGII OGÓLNEJ ( laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego, operacje przepuklin, operacje tarczycy)
  3. GINEKOLOGII ( od zabiegów diagnostycznych, po rozszerzone operacje onkologiczne; zabiegi laparoskopowe oraz zabiegi przeprowadzane droga pochwową)
  4. CHIRURGII NACZYNIOWEJ ( operacje żylaków kończyn dolnych)
  5. PLASTYKI PIERSI (rekonstrukcja, pomniejszanie, powiększanie)

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Komfort pacjentów - Obiekt jest w pełni klimatyzowany i wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.
  • Kadra medyczna na najwyższym poziomie - Zatrudniony personel to lekarze różnych specjalności, z wieloletnia praktyką zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych.
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - cały obiekt jest dostosowany do potrzeb i wymagań osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Osiągnięcia i certyfikaty Klinika Promienista - Poznań

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług NZOZ KLINIKA PROMIENISTA wprowadziła i utrzymuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością oparty na normie ISO 9001:2000.Ranking Szpitali Prywatnych tygodnika WPROST 2007.

W 2007 roku klinika zajęła 1 miejsce w Polsce wśród prywatnych szpitali ginekologicznych, 8 miejsce w Polsce wśród prywatnych szpitali chirurgicznych oraz 6 miejsce wśród 30 najlepszych niepublicznych szpitali. 

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium