Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

Łódź

Informacje ogólne o Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

Klinika Leczenia Niepłodności Gameta jest miejscem, które świadczy kompleksową opiekę dla par leczących się z powodu niepłodności. Klinika działa od ponad 22 lat i kładzie szczególny nacisk na dokładną diagnostykę, która stanowi klucz do skutecznego leczenia. Klinika dysponuje sprzętem medycznym najwyższej jakości by przy ich pomocy diagnozować i leczyć niepłodność. Placówka posiada własne laboratorium diagnostyczne oraz pracownię rozrodu wspomaganego. Gameta od początku swojej działalności prowadzi badania naukowe, które dotyczą między innymi: wczesnych utrat ciąż u niepłodnych pacjentek oraz problemu nawracających poronień. 

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Profesjonalna kadra - pacjenci szpitala otoczeni są fachową opieką a do ich problemów podchodzi się z dyskrecją i zrozumieniem. W placówce panuje przyjazna i serdeczna atmosfera. 
  • Bezpłatne szkolenia i warsztaty - klinika prowadzi spotkania informacyjne oraz zapewnia pacjentom opiekę psychologa.
  • Nowoczesny i bezpieczny budynek - szpital posiada oddział ginekologiczno-położniczy, blok operacyjny i salę intensywnego nadzoru. Ponad to ciągły monitoring budynku szpitala daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie pokoje w klinice są bardzo komfortowe, wyposażone w regulowane łóżko, łazienkę z prysznicem, telewizor i dostęp do internetu.

Osiągnięcia i certyfikaty Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital - Łódź

Klinika od 1995 roku prowadzi leczenie metodą mikroiniekcji plemnika do komórki jajowej (ICSI). Embriolodzy są certyfikowani przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE) oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu. Wyspecjalizowana kadra jest pionierem w małoinwazyjnych zabiegach diagnostycznych i operacjach, które przywracają płodność.  

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium