Klinika Kobiet Medifem

Warszawa

Informacje ogólne o Klinika Kobiet Medifem

Klinika Kobiet Medifem to placówka specjalizujaca się w ginekologii plastycznej. Specjaliści z kliniki podejmują się najbardziej skomplikowanych zabiegów i operacji z zakresu ginekologii estetycznej i operacyjnej. W Medifem pacjentki mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską, wyczerpującą konsultację, komfortowe warunki, miłą atmosferę oraz dyskrecję.

W klinice większość zabiegów wykonywana jest w ramach jednodniowego pobytu w placówce, dzięki temu kobiety od razu po zabiegu mogą wrócić do swoich obowiązków i zajęć. Placówka oferuje błyskawiczne, nieinwazyjne zabiegi przeprowadzane za pośrednictwem najnowszych technologii i sprzętu medycznego najwyższej jakości.

Placówka oferuje szeroki zakres usług w skład których wchodzą: zabiegi intymne, badanie USG, endokrynologia i immunologia oraz badania genetyczne w skład których wchodzą chociażby markery nowotworowe.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Komfort pacjentów - klinika posiada nowoczesne sale operacyjne i najwyższej jakości sprzęt medyczny. Pacjentki kliniki Medifem mają do dyspozycji dwuosobowe pokoje z węzłem sanitarnym, telewizją kablową i dostępem do internetu.

Osiągnięcia i certyfikaty Klinika Kobiet Medifem - Warszawa

O Klinice Kobiet Medifem można często usłyszeć w mediach. Specjaliści z tej kliniki wypowiadali się na różne tematy na łamach magazynów, na antenie programów śniadaniowych i podczas innych audycji.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium