Klinika Flebologii

Warszawa

Informacje ogólne o Klinika Flebologii

Klinika Flebologii to Warszawska placówka zajmująca się kompleksową diagnostyką i leczeniem w zakresie chorób układu żylnego. W klinice Flebologii specjaliści zajmują się nie tylko niewydolnością żylną kończyn dolnych, ale również innymi chorobami.

W ofercie Kliniki można znaleźć diagnostykę ultrasonograficzną naczyń żylnych i tętniczych wykonywaną za pomocą USG, lub wykonać rezonans magnetyczny. Dzięki doświadczeniu zespołu specjalistów w badaniu i diagnostyce, wykorzystywana jest wiedza z zakresu flebologii, angiologii, radiologii i diagnostyki obrazowej, chorób wewnętrznych, chirurgii, chirurgii naczyniowej czy medycyny estetycznej.

Klinika jest jedną z nielicznych w Polsce placówek zajmujących się diagnostyką i leczeniem niewydolności żylnej miednicy oraz żylaków miejsc intymnych.

Placówka oferuje szeroki zakres badań w których skład wchodzą między innymi: diagnostyka obrazowa naczyń, zabiegi wewnątrzżylne i chirurgiczne oraz kompresoterapia.

Osiągnięcia i certyfikaty Klinika Flebologii - Warszawa

  • Specjaliści z Kliniki Flebologii są pionierami w zakresie wprowadzania metody klejenia żylaków kończyn dolnych w Polsce. Lekarze jako pierwsi w naszym kraju, posiadający pełne certyfikacyjne przeszkolenie, zaczęli stosować metodę klejenia żylaków kończyn dolnych systemem VenaSeal (2013). Kolejnymi wprowadzanymi do Polski systemami do klejenia żył, były stosowane przez nasz zespół produkty: VariClose (2015) oraz VenaBlock i VeinOff (2016)
  • Na co dzień zespół zajmuje się podyplomową edukacją lekarzy, w tym również organizowaniem wysokospecjalistycznych kursów dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu żylnego. Kursy specjalistyczne prowadzone przez lekarzy Kliniki Flebologii uzyskały akredytację Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium