IVITA Ginekologia i leczenie niepłodności

Poznań

Informacje ogólne o IVITA Ginekologia i leczenie niepłodności

IVITA to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, w którym nowoczesne technologie łączą się z ogromnym doświadczeniem personelu medycznego. Specjaliści z zakresu ginekologii i psychologii otaczają profesjonalną opieką każdego pacjenta, i gwarantują jakość świadczonych usług.  W klinice lekarze pomagają parom zmagającym się z problemem niepłodności, a dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy, IVITA ma na swoim koncie wiele szczęśliwych par, cieszących się z potomstwa.

W klinice przeprowadzane są badania, które mają na celu wykrycie przyczyn niepłodności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn i zaproponowanie najlepszego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb pacjentów.  

Klinika oprócz leczenia niepłodności oferuje szeroką gamę badań prenatalnych, dzięki którym można zdiagnozować i wyleczyć wiele wad dziecka, jeszcze w łonie matki.

W Klinice można skorzystać z kompleksowej pomocy specjalistów z różnych dziedzin między innymi: ginekologa, urologa, endokrynologa, dietetyka czy psychologa.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Wykwalifikowana kadra, przyjazny personel -  przyjazny, wysoko wykwalifikowany personel począwszy od pracowników recepcji, po lekarzy, pielęgniarki, psychologów, dietetyków czy fizjoterapeutów.
  • Sprzęt medyczny na najwyższym poziomie - klinika wykonuje badania i zabiegi przy pomocy najwyższej jakości sprzętu medycznego renomowanych producentów.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium