INVICTA

Gdańsk

Informacje ogólne o INVICTA

Kliniki i Laboratoria Diagnostyczne INVICTA działają na rynku medycznym od ponad 14 lat. Głównym zadaniem kliniki  jest świadczenie usług medycznych i diagnostyki laboratoryjnej. Działanie zakładu skupia się głównie na zdrowiu kobiet i leczeniu niepłodności. Skuteczna diagnostyka i innowacyjne leczenie sprawia, że INVICTA jest chętnie odwiedzana przez rodziców starających się o potomstwo. Kompleksowe leczenie i diagnostyka obejmują między innymi badania nasienia i badania hormonalne, diagnostykę genetyczną zarodków oraz zapłodnienie in vitro z dodatkowymi procedurami zwiększającymi skuteczność. Ponadto klinika prowadzi program zachowania i zabezpieczania płodności czyli mrożenie i przechowywanie komórek jajowych i nasienia.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Personel medyczny na najwyższym poziomie - usługi medyczne świadczone są w sposób bezpieczny i kompetentny, przez personel o wysokich kwalifikacjach.
  • Bezpieczeństwo i komfort pacjenta - Po zabiegu pacjent pozostaje pod opieką lekarza specjalisty i  pielęgniarki do czasu opuszczenia oddziału. Ponadto w sali z chorym może przebywać bliska osoba.
  • Pokoje dla pacjentów - pokoje w szpitalu są dwuosobowe, wyposażone w telefon, dostęp do internetu oraz  łazienkę z prysznicem.

Osiągnięcia i certyfikaty INVICTA - Gdańsk

W 2003 roku klinika INVICTA jako pierwsza w Polsce wykonała zabieg mrożenia komórki jajowej a w 2008 roku jako pierwsza dokonała fragmentacji DNA plemnika. Ponadto INVICTA posiada certyfikat jakości ISO 9001: 2008 oraz ISO 14001:2004.

 

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium