Intima Clinic

Kraków

Informacje ogólne o Intima Clinic

Intima Clinica to miejsce, które powstało specjalnie z myślą o kobietach. W ofercie klinika posiada ponad 50 zabiegów i konsultacji z zakresu położnictwa, ginekologii (również estetycznej) porady dietetyka, psychologa i seksuologa. Nowoczesny sprzęt w połączeniu z wysokimi kwalifikacjiami i doświadczeniem personelu gwarantują pełną satysfakcję z wykonywanych usług.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Wykwalifikowany personel - Zespół Intima Clinic to najlepsi specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej i laseroterapii, ponadto klinika prowadzi współpracę z wysoko wykwalifikowanymi fizjoterapeutami oraz dietetykami.
  • Komfort i przyjazna atmosfera - klinika Intima to także przyjazne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesne sale zabiegowe, które zaprojektowane zostały z myślą o Pacjentkach. 

Osiągnięcia i certyfikaty Intima Clinic - Kraków

Intima Clinic oferuje specjalistyczne szkolenia dla lekarzy z zakresu ginekologii plastycznej, ginekologii estetycznej oraz laseroterapii. Szkolenia prowadzone są przez uznanych specjalistów, którzy zdobywali doświadczenie w kraju i za granicą oraz są wykładowcami na międzynarodowych kongresach. Uczestnicy mają do dyspozycji najnowszej generacji sprzęt medyczny, dzięki czemu poznają najnowsze i sprawdzone metody leczenia i uczą się obsługi zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium