Holistic-Med

Warszawa

Informacje ogólne o Holistic-Med

Holistic Med to specjalistyczny gabinet ginekologii i medycyny estetycznej obecny na rynku medycznym od roku 2015. Klinika oferuje wachlarz bezpiecznych i bezinwazyjnych zabiegów, które pozwolą kobietom pozbyć się krępujących dolegliwości jak również zadbać o piękny i młody wygląd. W ginekologii estetycznej ważny jest nie tylko kształt narządów intymnych ale też komfort psychiczny pacjentek. Specjaliści pracujący w Holistic Med dążą do tego by kobiety były w pełni zadowolone ze swojego ciała.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Nowoczesny sprzęt - zabiegi wykonywane w tym gabinecie są przeprowadzane najnowocześniejszym laserem na świecie.
  • Obcojęzyczny personel - personel gabinetu biegle posługuje się językiem angielskim dzięki temu pacjenci z innych krajów czują się w klinice komfortowo.
  • Komfortowe wnętrza - obiekt jest wyposażony w sprzęt medyczny najwyższej jakości, a wnętrza są zaaranżowane tak, by każdy pacjent czuł się bezpiecznie i przyjemnie.

Osiągnięcia i certyfikaty Holistic-Med - Warszawa

Zatrudnieni w gabinecie lekarze to specjaliści, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, szkoląc się w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anty-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Prócz tego w ich dorobku znaleźć można liczne certyfikaty i dyplomy dokumentujące przebyte kursy oraz sympozja.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium