Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny

Poznań

Informacje ogólne o Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny

Ośrodek prowadzi swoją działalność od 1901 roku. Po wielu modernizacjach, zmianach siedziby i przebudowach uzyskała swój obecny wygląd i prestiż.

Obecnie jest największym Szpitalem położniczym w Polsce. Rocznie odbywa się tu prawie 7000 porodów, a Szpital posiada status najwyższego, III stopnia referencji w ginekologii i położnictwie oraz neonatologii.

Podstawowym celem działania Szpitala jest działalność lecznicza polegająca na udzielaniu świadczeń zdrowotnych oraz realizacji zadań dydaktycznych i badawczych w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia, w tym wdrażaniem nowych technologii medycznych oraz metod leczenia.

Szpital udziela świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki stacjonarnej, ambulatoryjnej oraz diagnostyki. W placówce pacjenci otrzymają pomoc z zakresu między innymi: położnictwa i patologii ciąży, ginekologii dziecięcej, leczenia niepłodności, genetyki, neonatologii i rehabilitacji dzieci.

Osiągnięcia i certyfikaty Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Poznań

  • W ogólnopolskim rankingu szpitali "Bezpieczny Szpital 2017" szpital zajął 3 miejsce w województwie wielkopolskim.
  • W ogólnopolskim rankingu szpitali gazety Wprost "Najlepszy szpital"  I miejsce w kategorii Ginekologia - najlepszy szpital oraz I miejsce w kategorii Ginekologia za zabiegi usuwania zmian szyjki macicy

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium