Genos

Łódź

Informacje ogólne o Genos

Genos to placówka udzielająca specjalistycznych porad z zakresu genetyki klinicznej, w tym diagnostyki przedurodzeniowej, niepłodności małżeńskiej, prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka oraz z zakresu diagnostyki genetycznych predyspozycji do zachorowań na nowotwory. Podczas wizyty w gabinecie można określić prawdopodobieństwo wystąpienia chorób oraz ustalić ich przyczyny. Specjaliści przekazują informacje na temat dziedziczenia oraz ryzyka pojawienia się nieprawidłowości u potomstwa i innych członków rodziny. Pacjenci otrzymują informacje na temat znaczenia wykrytych mutacji dla organizmu oraz o możliwych sposobach leczenia. Całość działania placówki sprowadza się do diagnostyki i leczenia wykrytych chorób. W ofercie Genos można znaleźć badania cytogenetyczne jak również profilaktykę raka pęcherza moczowego.

Osiągnięcia i certyfikaty Genos - Łódź

  • Genos współpracuje z wieloma placówkami w Polsce i za granicą, między innymi z siecią laboratoriów Gendia - Genetic Diagnostic Network w Belgii oraz z Maastricht University Dept. of Cellbiology  w Holandii.
  • Placówka uzyskała 4.11.2008r., certyfikat rejestracji, systemu zarządzania jakością – ISO 9001:2008 (certyfikat nr fs 5431954)
  • W roku 2017 certyfikat  ISO 9001:2015 (nr fs 543194) w zakresie: realizacji badań diagnostycznych z zakresu genetyki klinicznej.
  • NZOZ GENOS jest członkiem Polskiej Platformy Technologicznej Innowacyjnej Medycyny Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium