Genomed

Warszawa

Informacje ogólne o Genomed

Genomed to miejsce w którym szczególny nacisk kładzie się na rozwój diagnostyki molekularnej opartej na sekwencjonowaniu DNA. Firma została założona przez grupę naukowców z kilkunastoletnim doświadczeniem i znaczącymi osiągnięciami w dziedzinie genomiki, jak również licznymi publikacjami w międzynarodowych czasopismach.

Genomed rozwija diagnostykę molekularną w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie na te usługi. Stanowią one podstawę dla działań profilaktycznych i leczniczych.  Rozwijana przez Genomed technologia pozwala na odczytanie i analizę dowolnego genu, z puli poznanych 6 500 genów związanych z chorobami genetycznymi.

W ofercie placówki znajduje się lista ponad 230 badań dla ponad 140 jednostek chorobowych oraz poradnictwo genetyczne. Firma oferuje także badania oparte na technologii sekwencjonowania genomowego, w tym panele wielogenowe, opracowane  w ramach projektów badawczo-rozwojowych, a także nieinwazyjne genetyczne badanie prenatalne NIFTY.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Badanie bez wychodzenia z domu - większość oferowanych badań wykonuje się na podstawie próbki śliny. Na życzenie klienta Genomed wysyła pakiet na podany adres, a po pobraniu próbki wystarczy go odesłać. Jest to wygodna alternatywa dla wszystkich zabieganych, lub posiadających problemy z poruszaniem.

Osiągnięcia i certyfikaty Genomed - Warszawa

W listopadzie 2010 Genomed otrzymał nagrodę Everesty 2010 przyznawaną przez MCI Management w kategorii Najbardziej Dynamiczny Rozwój oraz został laureatem półfinałów Eurocan European Venture Contest.

W roku 2017 prezes Genomed S.A, dr hab. Anna Boguszewska-Chachulska, zajęła 2 miejsce w pierwszej "10" najlepiej zarządzających pań prezes w kategorii firm poniżej 50 mln obrotu rocznie

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium