Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Kielce

Informacje ogólne o Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Centrum Medycyny Intymnej Gemma chce pomóc wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz ich funkcje seksualne, pozbyć się wstydliwego problemu nietrzymania moczu, tym które chcą podnieść komfort własnego życia, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych przez siebie i swoich partnerów.

Jest to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które oczekują gotowych rozwiązań estetycznych w okolicach intymnych, dlatego oferowany jest szeroki zakres zabiegów z ginekologii estetycznej.

W posiadaniu centrum jest ultranowoczesny, znany z telewizyjnych programów o medycynie estetycznej laser MonaLisa Touch włoskiej firmy DEKA, pozwalający w sposób skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny poprawić komfort życia kobiety.

 

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Zespół, poprzez aktywny udział w kursach, szkoleniach i konferencjach, zarówno polskich, jaki i międzynarodowych, stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności.

Gwarantowana jest niesamowicie miła i kameralna atmosfera, pełen profesjonalizm zespołu, dogodne terminy, jak również pełna dyskrecja i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium