Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

Otwock

Informacje ogólne o Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock zostało założone w 2004 roku a głównym celem przyświecającym placówce jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie. Centrum łączy w sobie poszanowanie tradycji z ciągłym poszerzaniem horyzontów o najnowsze osiągnięcia i technologie w zakresie medycyny.

Placówka oferuje pacjentom dostęp do najnowocześniejszej diagnostyki obrazowej w Polsce. Badania wykonywane są m.in. 3 teslowym rezonansem magnetycznym, wielorzędowym aparatem do tomografii komputerowej. Dzięki wysokiej jakości otrzymywanych obrazów, możliwe jest wykonanie badań szybko i bardzo dokładnie, co nie tylko przyspiesza czas oczekiwania na wynik, ale także może zminimalizować ekspozycję na promieniowanie.

W ofercie szpitala znajdziemy kompleksową diagnostykę, konsultacje oraz leczenie z różnych dziedzin medycyny takich jak: kardiologia, onkologia, leczenie bólu, psychoonkologia oraz dietetyka.

Badania genetyczne oferowane przez placówkę dotyczą wykrywania predyspozycji do zachorowania na takie choroby jak: rak prostaty, rak piersi i jajnika, w kierunku raka układu pokarmowego, jak również pakiety badań genetycznych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Nowocześnie wyposażone pokoje szpitalne - Łóżka szpitalne są wyposażone w system monitorowania funkcji życiowych, dzięki czemu troskliwe oko personelu medycznego cały czas czuwa nad zdrowiem przebywających w ECZ Otwock chorych.

Osiągnięcia i certyfikaty Europejskie Centrum Zdrowia Otwock - Otwock

Najwyższy standard świadczonych usług zapewniony jest przede wszystkim dzięki wybitnym specjalistom, ich zaangażowaniu w niesienie pomocy chorym przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny oraz dzięki ścisłej współpracy pomiędzy klinikami w celu zagwarantowania pełnej opieki, w tym z zakresu kardioonkologii tj. opieki kardiologicznej nad pacjentami z chorobą nowotworową.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium