Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Wrocław

Informacje ogólne o Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Dolnośląskie Centrum Ginekologii powstało w 2002 roku i prężnie rozwija swoją działalność. Wsłuchując się w potrzeby pacjentów, nieustannie poszerza zakres świadczonych usług. W ofercie znajduje się szeroka gama badań i zabiegów skierowanych do kobiet. W klinice ciężarne kobiety mogą liczyć na profesjonalne prowadzenie ciąży i diagnostykę prenatalną. Również pary, które zmagają się z problemem niepłodności, mogą liczyć na fachową pomoc w dążeniu do posiadania potomstwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, pragnących czuć się komfortowo we własnym ciele, specjaliści z Centrum Ginekologii oferują zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz pomagają rozwiązać problem nietrzymania moczu. 

W ofercie Klinika posiada również szeroką gamę badań laboratoryjnych, od podstawowych takich jak morfologia krwii, po specjalistyczne badania genetyczne.

Oferta medyczna dostosowana jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Kobiety mogą skorzystać z konsultacji nie tylko z zakresu ginekologii ale również innych dziedzin medycyny takich jak endokrynologia, urologia czy dermatologia. Bogata oferta medyczna dla mężczyzn obejmuje: proktologie, diagnostykę usg jak również psychologię.

Osiągnięcia i certyfikaty Dolnośląskie Centrum Ginekologii - Wrocław

Od początku istnienia Dolnośląskiego Centrum Ginekologii, w murach kliniki leczyło się już ponad 23 tys. pacjentów.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium