DF Medica

Warszawa

Informacje ogólne o DF Medica

DF Medica Polska to jedna z pierwszych firm na polskim rynku, która rozpowszechniła badania genetyczne w kontekście diety oraz prawidłowego odżywiania. Głównym celem placówki jest szerzenie edukacji o odpowiednim żywieniu, które jest czynnikiem minimalizującym ryzyko wystąpienia niektórych chorób.

Na sukces całego procesu składa się także współpraca z międzynarodowymi ekspertami z dziedziny genetyki, dietetyki, medycyny i farmacji. Obszary w których działa DF Medica to między innymi genetyka w sporcie. Dzięki badaniom można ustalić predyspozycje człowieka do wykonywania określonej aktywności fizycznej. Innowacyjnym testem wykonywanym w placówce jest Omega Test czyli badanie, które pozwala wskazać aktualny poziom negatywnych i pozytywnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych w organizmie.

Badania prowadzone w DF Medica skierowane są między innymi do: 

  • Osób dorosłych - które chcą się prawidłowo odżywiać i poznać potrzeby swojego organizmu.
  • Sportowców - by trening był bardziej efektywny a wyniki jeszcze lepsze.
  • Cukrzyków - prawidłowe odżywianie w przypadku tego schorzenia pozwala kontrolować chorobę i spowalniać jej rozwó

Osiągnięcia i certyfikaty DF Medica - Warszawa

DF Medica Polska jest liderem badań prowadzonych z wykorzystaniem światowych osiągnięć w obszarze genetyki. Dzięki międzynarodowemu zespołowi klinika jest również docenianym ośrodkiem szkoleniowym. Innowacyjne metody diagnostyki i terapii przekazywane w merytoryczny, a zarazem nowoczesny sposób, stanowią podstawę skutecznych i efektywnych szkoleń.

O osiągnięciach DF Medica często można przeczytać w prasie. Grono znanych osobistości z Polskiego show biznesu było pacjentami placówki, i często wypowiadają się, w samych superlatywach, o usługach oferowanych przez klinikę.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium