CentrumDNA - WSPL

Rzeszów

Informacje ogólne o CentrumDNA - WSPL

Badanie ojcostwa przeprowadzone na podstawie 24 markerów genetycznych pozwala wystawić pewny i jednoznaczny wynik – potwierdzający ojcostwo z prawdopodobieństwem ponad 99,9999% lub wykluczający je ze 100% pewnością – nawet jeśli uczestniczą w nim tylko ojciec i dziecko. Taki rezultat spełnia jednocześnie wymogi Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii, które za pewny wynik uznaje ojcostwo określenie z takim właśnie prawdopodobieństwem. Profil genetyczny jest bardzo ważnym elementem wyniku, ponieważ dzięki niemu bardzo dokładnie widzą Państwo, na jakich danych opierało się laboratorium wydając wynik potwierdzający lub wykluczający ojcostwo.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Do tej pory rzeszowskie laboratorium wykonało tysiące analiz, a żaden wynik nie został prawnie podważony. Badania wykonywane są zarówno na zlecenia osób prywatnych, jak i sądów.
Laboratorium współpracuje z prokuraturą, policją i detektywami. Ponadto ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu analiz genetycznych na podstawie bardzo różnorodnych próbek – wymazów z policzka, cebulek włosów, szczoteczek do zębów, maszynek do golenia, plam krwi i wielu, wielu innych – jest ich łącznie aż 20!

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium