CentrumDNA - Inter Medical

Kołobrzeg

Informacje ogólne o CentrumDNA - Inter Medical

CentrumDNA działa na polskim rynku od ponad 9 lat i specjalizuje się w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa. Pewność każdego wystawionego wyniku gwarantuje analiza aż 24 markerów DNA i uzyskane międzynarodowe certyfikaty jakości.

Oprócz szerokiej oferty wariantów, badania na ustalenie ojcostwa, placówka oferuje również inne badania. W Centrum wykonywane jest badanie przyczyn poronienia. Takie badania daje rodzicom możliwość poznania przyczyny poronienia, a tym samym szybszego powrotu do równowagi. Na podstawie wyniku badania lekarz genetyk może określić jakie dalsze kroki podjąć, aby zwiększyć szanse na donoszenie kolejnej ciąży.

CentrumDNA oferuje również badanie pod kątem nietolerancji glutenu oraz badanie na nadmiar żelaza w organizmie. W ofercie znajduje się również badanie - NOVA. Jest to badanie genetyczne, którego zakres to ponad 12 tysięcy mutacji. To pozwala przebadać dziecko pod kątem 87 groźnych chorób wrodzonych, chroniąc jego zdrowie (a nawet życie) od dnia narodzin.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Badanie na ojcostwo z gwarancją dyskrecji - paczki, w których przesyłane są zestawy do wykonania badania, są dyskretnie zapakowane, tak by nikt nie dowiedział się co jest w środku. Ponadto wygodna forma wykonania badania za pośrednictwem poczty, jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych, lub posiadających problemy z poruszaniem się. 

Osiągnięcia i certyfikaty CentrumDNA - Inter Medical - Kołobrzeg

  • International Society for Forensic Genetics - Prestiżowy certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Genetyki Sądowej.
  • Zaświadczenie o wpisie do ewidencji laboratoriów prowadzonej przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych (KIDL)
  • GEDNAP 51 i 52 wydany przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej.
  • Wszystkie badania wykonywane są zgodnie z normami jakości ISO/DIS 17025. W chwili obecnej laboratorium kończy prace zmierzające do uzyskania certyfikatu ISO 17025, który ostatecznie potwierdzi implementowane normy jakości.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium