Centrum Zdrowia Rodziny Dormed

Warszawa

Informacje ogólne o Centrum Zdrowia Rodziny Dormed

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny świadczy najwyższej jakości usługi medyczne mieszkańcom Warszawy już od wielu lat. Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę medyczną i dostęp do wykwalifikowanych specjalistów. O zdrowie naszych Pacjentów troszczy się znakomity zespół lekarzy oraz personel pomocniczy, wspomagani przez nowoczesną aparaturę diagnostyczną i laboratoryjną.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Działamy według najlepszych światowych zasad opieki medycznej, opierających się na edukacji naszych Pacjentów, promowaniu profilaktyki zdrowotnej oraz zaawansowanych metodach leczenia. Naszym celem jest, aby dzięki profilaktyce, podstawowej i specjalistycznej opiece medycznej zapewnić naszym Pacjentom jak najlepszy stan zdrowia.

Badania wykonujemy w pełnym zakresie, zarówno rutynowe jak i wysokospecjalistyczne, w nowoczesnym pełnoprofilowym laboratorium analitycznym. Materiał do badań pobierany jest przez wysoko wykwalifikowany personel, przy zastosowaniu sprzętu najwyższej światowej klasy, dlatego nawet bardzo trudne przypadki nie są dla nas problemem (np. noworodki i osoby starsze).
Jeśli zachodzi konieczność, oferujemy możliwość znieczulenia pacjenta.
Pobranie materiału wykonujemy również w domu chorego. 
Większość wyników dostępnych jest w ciągu 24 godzin lub kilku godzin w trybie CITO.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium