Centrum Narodzin MAMMA

Szczecin

Informacje ogólne o Centrum Narodzin MAMMA

Centrum Narodzin MAMMA jest szpitalem który oferuje kompleksową opiekę w trakcie ciąży i tuż po jej rozwiązaniu. W ofercie pacjentki znajdą między innymi konsultacje ginekologiczne, USG i badania cytologiczne. Ponadto w klinice wykonywane są zabiegi chirurgiczne takie jak usuwanie mięśniaków i torbieli oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Przy szpitalu działają poradnie: ginekologiczno-położnicza, neonatologiczno-pediatryczna, neurologii dziecięcej i ortopedii dziecięcej, a także poradnia laktacyjna.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

  • Profesjonalne wsparcie medyczne - w szpitalu panuje życzliwa i miła atmosfera, by poród który niewątpliwie jest trudnym przeżyciem, został zapamiętany jak najlepiej.
  • Nowoczesne sale porodowe - komfortowe sale wyposażone są w osobne łazienki, wygodne łóżka i fotele porodowe. Placówka jako jedna z niewielu w Polsce dysponuje wanną porodową.
  • Bezpłatna szkoła rodzenia - szpital oferuje bezpłatną szkołę rodzenia dla wszystkich zainteresowanych.
  • Porady medyczne - każda mama może skorzystać z porad konsultanta laktacyjnego i uzyskać informacje dotyczące pielęgnacji i opieki nad noworodkiem.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Narodzin MAMMA - Szczecin

Szpital posiada wykwalifikowaną kadrę lekarską oraz personel medyczny, który swoją wiedzę i umiejętności pogłębia na specjalistycznych szkoleniach i warsztatach.

Najczęściej szukane badania

Znajdź najlepsze laboratorium
Znajdź laboratorium